Detekce%20duplicit

Nastavte si pravidla a zbavte se duplicitních zpráv se systémem Maximus


V dnešním světě mají mediální sdělení zásadní význam nejen pro firmy, ale také pro veřejné instituce a státní správu. Jak se ale vypořádat s výzvou, kdy se stejný obsah opakuje v několika různých médiích nebo jednotlivých regionálních mutacích? Systém Maximus přichází s řešením: inteligentně identifikuje a filtruje duplicitní zprávy.

Věděli jste, že náš monitoring nabízí sofistikované řešení pro označování či odstraňování duplicit? Maximus je navržen tak, aby automaticky rozpoznával duplicitní obsah ve vašich reportech a eliminoval zbytečné alerty na opakující se obsah. Díky tomu uvidíte místo desítek verzí téhož příběhu pouze ten nejdůležitější. Můžete si přitom vybrat, zda chcete duplicity v reportech pouze označovat, nebo přímo odstraňovat.

Určete si vlastní pravidla

Systém Maximus vám dává možnost přizpůsobit si mediální reporty přesně podle vašich potřeb. Sami si můžete určit, jaká procentuální shoda textu bude považována za duplicitní. Pokud si například zvolíte 75% shodu, za duplicitní budou považované všechny výstupy, které se shodují z více než tří čtvrtin. Toto nastavení vám umožní efektivněji spravovat příliv informací a ušetřit čas, který byste jinak strávili čtením nadbytečných zpráv.

Originál je jen jeden. Ale který to je?

Otázka, která se nabízí: Jak Maximus určí, který článek považovat za originální? Na první pohled by se mohlo zdát, že originální bude článek, který se objeví jako první, nebo ten, který pochází ze zdroje s větším mediálním dopadem. Maximus to však řeší jinak. Systém využívá pokročilé algoritmy ke sledování vývoje zpráv, protože v průběhu času novináři obvykle získávají a publikují další nové informace o tématu. Proto systém jako originální vyhodnotí ten článek, který obsahuje nejvíce podrobností a nejucelenější informace, bez ohledu na jeho časové zařazení nebo původní zdroj.

Chcete se dozvědět více? V tom případě napište na [email protected] nebo nám zavolejte na číslo +420 777 706 476.