Shutterstock 2028990734

Hrozba budoucnosti? Útoky na metaverse (fiktivní vesmír)

Představte si, že diskutujete se svým šéfem o důvěrné mnohamilionové dohodě. Rozhovor končí a oba odejdete. O chvíli později se oba znovu setkáte a navážete svůj dřívější rozhovor – ale váš šéf si na dohodu absolutně nepamatuje.

Číst dále
Jihlava1

Velká města pomáhají menším.

Doposud jsme vás pravidelně informovali o komunikaci v různých krajích ČR. Chtěli bychom vám ukázat konkrétní příklady z vybraných statutárních měst z pohledu komunikace s jejich občany a obyvateli okolních obcí.

Číst dále
Grafkol%C3%A1%C4%8D

Královéhradecký kraj v číslech

Informace o růstu komunikace na sociálních sítích jsme vám již přiblížili několikrát. Tentokrát bychom vám chtěli ukázat pohled zblízka. Monitoring od společnosti Toxin dokládá, jak se v letošním roce vyvíjí komunikace v Královéhradeckém kraji.

Číst dále
Miniatura%20ke%20%C4%8Dl%C3%A1nku

Čím se během letních prázdnin zabývalo ministerstvo zemědělství?

Bývá zvykem, že během letních prázdnin se celkově o vládě (potažmo i ministerstvech) v médiích mluví výrazně méně než po zbytek roku. Letošní rok je ovšem výjimkou; a to hned ze dvou důvodů. Prvním důvodem jsou blížící se volby. Vedení státu proto dělá maximum pro to, aby právě volební uskupení, které zastávají, bylo znovu zvoleno na dalších 5 let do čela státu. Druhým důvodem je pandemie koronaviru, která plní titulní stránky veškerých médií už rok a půl. V souvislosti s nákazou se některá ministerstva v médiích objevují výrazně více, než kdy dřív – například ministerstvo zdravotnictví, vnitra, kultury nebo financí. Jak si ale v médiích stojí například ministerstvo zemědělství? A co tento rezort řešil za zajímavá témata?

Číst dále