Mluv%C4%8D%C3%AD Q2%20a%20Q3

TOP tiskoví mluvčí Q2 a Q3

Ve druhém a třetím čtvrtletí roku 2023 byl v médiích nejčastěji za města a obce zmiňován tiskový mluvčí Statutárního města Brna Filip Poňuchálek, který si svou pozici udržel z prvního kvartálu. Na druhé místo se posunul Jan Vondrášek, mluvčí města Kroměříž, který byl v Q1 na 3. pozici. Nově se v TOP 3 objevila mluvčí města Příbram Eva Švehlová, o které média referovala ve sledovaném období 303krát.

Číst dále
8

Mediální analýzy: nový pohled na mediální data

V dnešní době je sledování a vyhodnocování mediálního pokrytí klíčovým prvkem strategie pro úspěch každé firmy nebo organizace. Odebíráte monitoring médií? Pokud ano, měli byste také zvážit mediální analýzu, která vám poskytne hlubší vhled do toho, v jakých souvislostech se o vás píše a jaká témata ve společnosti rezonují. Můžete si vyhodnotit počet mediálních výstupů, jejich mediální dosah nebo tonalitu. Zjistěte, jak média píší o vaší konkurenci a jak můžete zvýšit efektivitu své komunikace.

Číst dále
Maximus I

TOXIN spouští novou aplikaci MAXIMUS

Nová aplikace přináší například interaktivní grafy na dashboardu, nástroj pro střihání reportáží, okamžité analýzy témat i ad hoc hledaných výrazů či tlačítková klíčová slova.

Číst dále
Sn%C3%ADmek1

Kdo byl nejvíce zmiňovaný mluvčí českých univerzit?

Tiskoví mluvčí – ti, kdo zprostředkovávají komunikaci mezi institucemi a veřejností. Jak si vedou tiskoví mluvčí významných českých univerzit a jak často byli zmiňováni v médiích? Proč byla nejvíce zmiňovaná mluvčí Vysoké školy ekonomické (VŠE) a proč se mluvčí Masarykovy univerzity drží už léta na předních pozicích?

Číst dále
Toxin extreme monitoring Maximus

Monitoring médií jako klíčový prvek úspěšného podnikání

V dnešní době jsou média pro podnikání klíčová. Skrze ně mohou podniky oslovit své cílové publikum a zvýšit tak povědomí o svých produktech a službách. Zároveň mohou včas reagovat na případné kritické články, v horším případě pak i na pomluvy. V neposlední řadě mohou také nalézt nový prostor pro inzerci. Každý podnik by tak měl mít přehled o mediálním obrazu svého oboru.

Číst dále