Sn%C3%ADmek1

Kdo byl nejvíce zmiňovaný mluvčí českých univerzit?

Tiskoví mluvčí – ti, kdo zprostředkovávají komunikaci mezi institucemi a veřejností. Jak si vedou tiskoví mluvčí významných českých univerzit a jak často byli zmiňováni v médiích? Proč byla nejvíce zmiňovaná mluvčí Vysoké školy ekonomické (VŠE) a proč se mluvčí Masarykovy univerzity drží už léta na předních pozicích?

Číst dále
Toxin extreme monitoring Maximus

Monitoring médií jako klíčový prvek úspěšného podnikání

V dnešní době jsou média pro podnikání klíčová. Skrze ně mohou podniky oslovit své cílové publikum a zvýšit tak povědomí o svých produktech a službách. Zároveň mohou včas reagovat na případné kritické články, v horším případě pak i na pomluvy. V neposlední řadě mohou také nalézt nový prostor pro inzerci. Každý podnik by tak měl mít přehled o mediálním obrazu svého oboru.

Číst dále
Shutterstock 2028990734

Hrozba budoucnosti? Útoky na metaverse (fiktivní vesmír)

Představte si, že diskutujete se svým šéfem o důvěrné mnohamilionové dohodě. Rozhovor končí a oba odejdete. O chvíli později se oba znovu setkáte a navážete svůj dřívější rozhovor – ale váš šéf si na dohodu absolutně nepamatuje.

Číst dále
Jihlava1

Velká města pomáhají menším.

Doposud jsme vás pravidelně informovali o komunikaci v různých krajích ČR. Chtěli bychom vám ukázat konkrétní příklady z vybraných statutárních měst z pohledu komunikace s jejich občany a obyvateli okolních obcí.

Číst dále