TOP%20mluvci Q22024

TOP tiskoví mluvčí Q2 2024

Každé tři měsíce ukazujeme, jak se v médiích prosadili mluvčí soukromých firem, státních podniků, asociací, měst, krajských úřadů, univerzit nebo zdravotnických organizací. Jedná se o zcela objektivní metriku, která je založena na kvantitativní analýze. Výsledné mediální výskyty tak mohou ukazovat nejen aktivitu samotných tiskových mluvčí, ale i další aspekty jako např. vzniklé kauzy, navazující události, rezonující témata, personální změny atd. bez ohledu na původ výstupu (organický, vlastní, agenturní). Lze tak předpokládat vyšší vytíženost zástupců sledovaných organizací v daném období.

Číst dále
Knihy

5+1 tipů na letní čtení: knihy, které vás obohatí a inspirují

Léto je oficiálně tady a pro mnoho lidí to znamená čas na odpočinek a ideální příležitost přečíst si dobrou knihu. Ať už plánujete trávit čas na pláži, v horách nebo jen doma na zahradě, připravili jsme pro vás výběr knih, které vás zaujmou, poučí a inspirují. Jako bonus jsme přidali i jednu knihu v angličtině pro ty, kteří si chtějí procvičit jazykové dovednosti.

Číst dále
Shutterstock 1287915868

Předběhněte konkurenci a získejte informace dřív než všichni ostatní

Rychlost je ve světě médií klíčovým faktorem úspěchu. Nota bene pokud jde o vyhledávání a zpracování informací. Čím rychleji máte přístup k důležitým informacím, tím lépe můžete reagovat a přizpůsobit své rozhodování. V konkurenčním prostředí je totiž každá minuta rozhodující. Proto jsme vyvinuli aplikaci, která poskytuje aktuální informace dříve, než se dostane k ostatním.

Číst dále
Report%201

Vytvořte si vizuálně přitažlivý report

Pokud se pohybujete v mediálním prostředí, je klíčové získávat obsah, který je nejen relevantní, ale také strukturovaný a přehledný. V aplikaci Maximus si vytvořte mediálních reporty, které si libovolně přizpůsobte přesně podle svých potřeb a preferencí.

Číst dále
Dashboard TOXIN

Přizpůsobte si data s naším dashboardem

Mediální monitoring zažil v posledních letech značnou proměnu a i díky tomu mohou dnes PR pracovníci přijímat výstupy v reálném čase. Systém Maximus jde v čele této inovace a nabízí nejpokročilejší a nejrychlejší mediální monitoring. Zároveň poskytuje uživatelsky přívětivý dashboard, který si můžete plně přizpůsobit podle individuálních požadavků.

Číst dále